× Domů O nás Specializace Služby Tým Kontakty

LAWPHORUM s.r.o., advokátní kancelář

CS / RU / EN
O NÁS
Úzká specializace každého z nás umožňuje komplexní uspokojení vašich potřeb v korporátním, spotřebitelském, insolvenčním, trestním i mezinárodním právu.

Kdo jsme

LAWPHORUM s.r.o., advokátní kancelář je právním nástupcem advokátní praxe zakládajícího partnera Mgr. Konstantina Lavrushina, Ph.D.

Poskytujeme právní služby v oblasti korporátního a spotřebitelského práva. Také se zabýváme právními aspekty poskytování finančních služeb prostřednictvím moderních technologií (tzv. FinTech).

Kdo jsou naši klienti

Právní služby poskytujeme pro tuzemské i zahraniční klienty. Zaměřujeme se zejména na obchodní korporace a podnikatele, působící v různých odvětvích byznysu. Vedle toho se zabýváme i právem spotřebitelů, a to jak z pohledu podnikatele, tak i v rámci individuální právní ochrany klientů, kteří jsou v postavení spotřebitelů. Naši klienti působí zejména v oblasti energetiky, módního průmyslu, informačních technologií a digitálních transakcí, developerských projektů či investic.

Brand "lawphorum"

Brand "lawphorum" vznikl v roce 2008, kdy zakládající partner začal toto označení používat, jako svou náležitost k právu a právní profesi. V roce 2018 bylo toto označení převzato do názvu advokátní kanceláře, která si klade za cíl být fórem spojujícím odborníky z práva a ekonomie.

Pojištění

Naše advokátní kancelář je pojištěna pro případ způsobení újmy na výši CZK 50.000.000.